google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 14.10.2019
  1 USD
  3.8958
  -0.0187
  1 EUR
  4.2969
  -0.0128
  1 CHF
  3.9104
  -0.0088
  1 GBP
  4.8998
  0.0069
  1 RUB
  0.0606
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  EMMEDUE S.P.A.
  EMMEDUE S.P.A.

  EMMEDUE S.P.A.


  Branże i zasięg
  O firmie
  Oferta
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Siedziba firmy EMMEDUE

  TOŻSAMOŚĆ I HISTORIA

  Ponad 35 lat pracy, badań, wytrwałości.

  Wszystko zaczęło się od intuicji, idei, wokół której założyciel firmy Angelo Candiracci chciał zbudować coś genialnego, coś co należałoby nie tylko do niego, ale do całego świata. Dzisiaj EMMEDUE® opowiada swoją historię światu. Historia firmy zrodzona z pasji do innowacji, badań technologicznych, zjednania wiedzy i znajomości, które wyrażają się z owocną ciągłością od 1981 roku.

  Emmedue, dzięki innowacyjnemu systemowi konstrukcyjnemu, jest obecnie uznawany przez globalny świat biznesu za punkt odniesienia w swoim sektorze. Międzynarodowy duch firmy wraz z zarządzaniem menedżerskim skierowanym na klienta i głęboka motywacja personelu wewnętrznego sprawiają, że Emmedue jest wiarygodnym partnerem proponującym indywidualne rozwiązania optymalizujące inwestycje w oparciu o rzeczywiste potrzeby klienta.

  WIZJA I CEL

  Człowiek zawsze zmieniał środowisko, w którym żyje w celu dostosowania go do swoich potrzeb, przyjmując od czasu do czasu inny system konstrukcyjny coraz bliższy potrzebom budowlanym w danym momencie.

  Historia ludzkości jest także historią ewolucji ma zdolność do wytwarzania i dlatego można ją wyjaśnić poprzez ewolucję branży budowlanej. Przez stulecia istota ludzka korzystała z niezliczonych systemów konstrukcyjnych, aby zaspokoić swoją pierwotną potrzebę domu w którym chciałaby żyć oraz struktur, w których można by realizować główne codzienne czynności handlowe i rekreacyjne.

  Jest tak do dziś. Istnieją kraje i miejsca, w których istnieje silna potrzeba rozwoju mieszkań socjalnych, budynków publicznych i prywatnych; są kraje o unikalnych wymaganiach budowlanych, w których kultura ma silny wpływ na wybory konstrukcyjne; są kraje o określonych cechach meteorologicznych i morfologicznych. Emmedue rodzi się dla wszystkich tych krajów, miejsc i przede wszystkim ludzi.

  Emmedue rodzi się i doskonali w miarę upływu czasu dzięki otwarciu na potrzeby klientów i zrozumieniu ich oczekiwań i marzeń.

  Ciągłe badania, eksperymenty i innowacje są podstawą naszej filozofii korporacyjnej. Głównym celem Emmedue jest uproszczenie procesów budowlanych poprzez zapewnienie wszystkim uczestnikom łańcucha budowy narzędzi operacyjnych, które są szybkie w aktywacji, łatwe w zarządzaniu i gwarantowane przez uznaną i certyfikowaną jakość.

  Dlatego też Emmedue Advanced Building System, innowacyjny i unikalny system budowlany, daje użytkownikom skuteczne i wydajne rozwiązanie dla sektora budowlanego, dzięki któremu Emmedue chce udostępnić swoje innowacje jak największej liczbie osób. Ponieważ innowacyjność może uczynić świat lepszym miejscem tylko wtedy, gdy wszyscy do niego należą.

  Wspólny rozwój oznacza siłę i szybszy wzrost. W świecie gdzie każdy z nas ze swoimi postawami, wartościami i różnorodnością rozwija się zdobywając nową wiedze i nowe znajomości. Dla Emmedue to wszystko jest wielkim atutem i prawdziwą szansą na wielki sukces.

  System budowy Emmedue jest szeroko rozpowszechniony na całym świecie, a lokalizacja zakładów obejmuje wiele różnych krajów, od Zachodu po Daleki Wschód, co oznacza absolutną wszechstronność i zdolność adaptacji tego systemu budowlanego do najbardziej zróżnicowanych potrzeb terytorialnych.

  Dzięki globalnemu podejściu, z zakładami w ponad 30 krajach, Emmedue jest w stanie dostarczyć rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów na całym świecie, zgodnie z ich specyfikacjami, wspierając ich w ewolucji technologicznej i przyspieszając ścieżki innowacji i rozwoju ich działalności.

  We wszystkich krajach, w których jest stosowany, Emmedue Building System pozwala on na wdrożenie modelu zrównoważonego rozwoju budownictwa, przynosząc znaczące korzyści ekonomiczne i społeczne dla całego łańcucha roboczego, w skład którego wchodzi nie tylko producenci paneli, ale również budowniczy, administracja publiczna i użytkownik końcowy.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.